Sprawny kredyt, leasing

Powierz finansowanie swojej firmy profesjonalistomPowierz finansowanie swojej firmy profesjonalistom
AUTO RABATY | AUTO OFERTY
OFERTA SPECJALNA

Leasing z nami

Leasing jest łatwym i przede wszystkim elastycznym sposobem na sfinansowanie inwestycji przedsiębiorstwa.

Często klienci staja przed dylematem co jest lepsze i co wybrać kredyt czy leasing.
Nie ma jednoznacznej prostej odpowiedzi na to pytania.
Zależy to od wielu czynników i uwarunkowań.
Przy porównaniu kredytu i leasingu jako alternatywnych sposobów finansowania inwestycji należy brać pod uwagę nie tylko kryterium kosztów i skutków podatkowych, ale także możliwości lub ograniczenia metody – skrócenie lub wydłużenia czasu trwania umowy, możliwość odsprzedaży finansowanego przedmiotu, możliwość wcześniejszej spłaty i wiele innych czynników.

  • Przygotowując dla naszych klientów oferty leasingowe maksymalnie dostosowujemy je do oczekiwań przedsiębiorcy, doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania finansowe w kontekście korzyści podatkowych, zachowania płynności finansowej firmy, oraz aspektów wymienionych wyżej

  • Nasza oferta leasingowa dostosowana jest do potrzeb i specyfiki firm działających w różnych branżach i dopasowana do indywidualnych wymagań przedsiębiorców

  • Stawiamy na profesjonalizm, kompleksowość i szybkość działania

  • Nasi doradcy służą pomocą na każdym etapie załatwiania formalności, odpowiadają na każde nurtujące klienta pytania, wyjaśniają niezrozumiałe do końca kwestie.

">Proponujemy leasing nowych i używanych :

środków transportu – samochodów osobowych i dostawczych, ciężarowych i specjalnych,ciągników siodłowych i naczep, wózków widłowych, maszyn budowlanych i drogowych, urządzeń medycznych, diagnostycznych pomiarowych i innych

Dla naszych klientów :

  • uproszczone procedury – wystarczy przedstawić dokumenty rejestracyjne swojej firmy

  • atrakcyjne okresy leasingu – nawet do 84 m-cy

  • niskie wpłaty początkowe

  • elastyczność opłat leasingowych dostosowaną do sytuacji finansowej leasingobiorcy, struktury bilansu i specyfiki działalności ( sezonowość )

  • atrakcyjne ubezpieczenie – szeroki wachlarz pakietów ubezpieczeniowych oferowanych dla naszych klientów na preferencyjnych warunkach (AC, OC, Assistance)   
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej polityce prywatności.