Sprawny kredyt, leasing

AUTO RABATY | AUTO OFERTY
OFERTA SPECJALNA

Leasing mobilny

Zespół  ekspertów korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia stworzył dla Państwa elastyczną, innowacyjną i wygodną  formę finansowania i zarządzania pojazdami firmowymi.
W naszej ofercie  atrakcyjny leasing mobilny ( najem długoterminowy) z pełną obsługą serwisową i gwarancją mobilności.

PROFITY FINANSOWE
Leasing mobilny wiąże się jedynie z płatnościami za rzeczywiste zużycie pojazdu, a wykup pojazdu jest jedynie opcją, z której można skorzystać. Cena odkupu jest z góry ustalona i zawarta w umowie.
Rynkowa wartość końcowa, która gwarantowana jest przez naszą firmę oznacza, że ryzyka związane ze sprzedaży zwracanego pojazdu jest po stronie leasingodawcy.
Dzięki wysokiej wartości końcowej pojazdu płacą Państwo niskie raty finansowe przez okres leasingu mobilnego.

ZYSKI PODATKOWE
Od strony podatkowej i księgowej to leasing operacyjny z rynkową wartością końcową pojazdu.
Pełne odliczenie podatku VAT od raty serwisowej wraz z ubezpieczeniem.
Łatwiejsze i tańsze zakończenie umowy.

KORZYŚCI SERWISOWE
Koszty przeglądów i napraw mechanicznych ujęte są w miesięcznej racie, która jest niezmienna w czasie trwania kontaktu a ryzyko przekroczenia budżetu serwisowego ponosi  firma leasingowa.
Zarówno przeglądy jak i naprawy mechaniczne wykonywane są w autoryzowanych stacjach obsługi.
Wystarczy jeden telefon do naszego Działu Serwisowego w celu umówienia się na wizytę w serwisie czy uzyskania odpowiedzi dotyczącej użytkowanego pojazdu.
Możliwość uwzględnienia w opłacie przebiegów nawet do 250 000 km w czasie trwania umowy leasingu mobilnego.

CIĄGŁA MOBILNOŚĆ
W przypadku szkody komunikacyjnej dzwonią Państwo na dedykowany telefon Assistance, który działa 7 dni w tygodniu/24 godziny na dobę  i otrzymują Państwo  pomoc w każdym zdarzeniu.
Na czas naprawy blacharskiej firma leasingowa dostarczy  bezpłatny samochód zastępczy, który dostępny jest w  sieci naprawczej i równocześnie zajmie się pełnym procesem likwidacji szkody komunikacyjnej.

Leasing mobilny to:
 • finansowanie pojazdu z rynkową wartością końcową,
 • rozłożenie w ratach kosztów serwisowych pojazdu, które są niezmienne w czasie trwania umowy,
 • serwisowanie pojazdu tylko w autoryzowanych stacjach obsługi,
 • ubezpieczenie pojazdu - pakiet roczny lub wieloletni – możliwość jednorazowej opłaty lub rozłożenie w racie miesięcznej,
 • opcja zakupu 4 sztuk opon zimowych,
 • gwarancja samochodu zastępczego w przypadku szkody komunikacyjnej dostępna w serwisach współpracujących z firmą leasingową.

Leasing mobilny w skrócie to :
 • niska rata – opłata za rzeczywiste zużycie pojazdu,
 • gwarantowana wartość końcowa pojazdu - to leasingodawca bierze na siebie ryzyko wartości końcowej używanego pojazdu oraz jego sprzedaży. Dla Państwa to jedynie opcja, a nie wymóg odkupu,
 • stałe, gwarantowane koszty serwisowe - brak niespodzianek i nieprzewidzianych napraw podczas eksploatacji,
 • wygoda i kompleksowa obsługa – jeden telefon do Centrum Obsługi Klienta w przypadku naprawy serwisowej czy likwidacji szkody,
 • pełna mobilność - samochód zastępczy na czas naprawy, blacharsko lakierniczej dostępny w serwisach, współpracujących z firmą leasingową

Rozpoczynając  współpracę podpisują Państwo dwie umowy, jedną dotyczącą finansowania pojazdu, a drugą obejmującą serwisowanie oraz ubezpieczenie wraz z likwidacją szkód. W ten sposób odliczają Państwo całą kwotę podatku VAT od raty serwisowej wraz z ubezpieczeniem.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej polityce prywatności.