Sprawny kredyt, leasing

AUTO RABATY | AUTO OFERTY
OFERTA SPECJALNA

Skontaktuj się z nami

SPRAWNY KREDYT

Wojtan spółka jawna
ul.Obrzeżna Północna 24
41-400 MYSŁOWICE

telefon :

601 50 13 50

501 04 20 85

               
e-mail :

biuro@sprawnykredyt.pl

  • Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez administratora portalu w celu nawiązania kontaktu i przesyłania informacji handlowej droga elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn.zm.)
    Administratorem danych osobowych portalu Sprawny kredyt jest Wojtan spółka jawna z siedzibą w Mysłowicach przy ulicy Obrzeżna Północna 24. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że dane osobowe podawane są przez Użytkowników dobrowolnie i są przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.) oraz, że Użytkownicy mają prawo wglądu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.
    Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem portalu i akceptuję jego postanowienia.
  • Wartość pola nie może być pusta.
  • * pola obowiązkowe
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej polityce prywatności.