Sprawny kredyt, leasing

O FINANSOWANIU SAMOCHODÓW WIEMY WSZYSTKOO FINANSOWANIU SAMOCHODÓW WIEMY WSZYSTKO
AUTO RABATY | AUTO OFERTY
OFERTA SPECJALNA

Finansowanie samochodów to nasza specjalność

Finansowanie zakupu samochodów nowych i używanych , którym zajmujemy się od kilkunastu lat jest jedną z wiodących działalności naszej firmy.

Nasza wiedza i umiejętności rozwijały się z całym rynkiem kredytów samochodowych.

Początki to rok 1997 i finansowanie samochodów w systemie PTS (Polskie Towarzystwo Samochodowe) oraz współpraca z wiodącym w tym czasie w kredytach samochodowych Invest Bankiem.
W kolejnych latach uczestniczymy w tworzeniu i sprzedaży kredytu samochodowego „66” w Górnośląskim Banku Gospodarczym (GBG)
Lata ostatnie to ścisła współpraca z Getin Bankiem - liderem kredytu samochodowego potwierdzona stałą obecnością naszej firmy w czołówce przedstawicieli Banku na rynku śląskim.

Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy także jako przedstawiciele innych banków min. : Alior Banku , Multi Banku oraz pracując na rzecz SCB i Idea Banku.

Posiadając szeroką wiedzę, doświadczenie i ofertę różnych banków potrafimy dobrać najlepsze rozwiązanie finansowania samochodu dostosowane do Twoich potrzeb

Jeśli szukasz firmy z doświadczeniem która sprawnie, szybko i bez zbędnych formalności skredytuje samochód dla Ciebie lub Twojej firmy to skorzystaj z naszych usług.

Jakie to proste - samochód w 3 ruchach dla firm
Jakie to proste - samochód w 3 ruchach dla klientów indywidualnych

Kredyt samochodowy dla firm
Kredyt samochodowy dla klientów indywidualnych



   

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej polityce prywatności.